Halılar, evlerimizdeki zeminleri kaplamak kucakin kullanılan bir üründür. Halılar, evlerimizdeki dekorasyonun temelidir ve seçiminde özen gösterilmelidir. Halılar antrparantez emniyet açısından da önemlidir. Özellikle çocuklar ve yaşlılar kucakin halılar kayma ve düşme risklerini azaltır ve adımlarımıza tampon görevi yapar. Başkaca halılar çav yalıtımı da sağlamlayarak konforu arttırır.

Artemis Halı, kalite, üretim teknolojisi, çağcıl tasarımlar ve ürün standartları ile reis markalar beyninde konum almaktadır. Koleksiyonlarında saf elyaflardan konstrüksiyonlmış, yıkanmış ve ütülenmiş ürün grupları konum almaktadır. Artemis Halılar ve modelleri uygun bedel fırsatlarıyla e-halicim’da bulunabilir.

Elexus Halı, Gaziantep’te kâin bir halı markasıdır. Elexus Halı, çağdaş tasarımları ve gelenekselden ilham düz bekâretçi modelleri ile ön plana çıkıyor. Markanın halı çeşitlerinde gelişmiş tekstil teknikleri ve müşküllü güzel duyusal yapı derece üstün gereç kalitesi bile öne çıkıyor. Doğal bambu iplikleri yardımıyla antibakteriyel özellik nâkil halı modelleri bile bulunuyor.

Sisal halı, agave sisalana adı maruz kaktüsün yapraklarından meydana getirilen saf elyaf halı seçeneğidir. Sisal halılar lateks temel üstüne dokunmuş 100% saf bitki liflerinden oluşur. Sisal malzemesi, doğası gereği anti-statik, anti-bakteriyel, çav emici, aleve dayanıklı ve elastiktir. Bu özellikleri onu ülküsel bir ortam şümul malzemesi yapar.

Sanat halı, yaşam alanlarının dizaynını kusursuzlaştıran, mekâna ruhunu veren, dekorasyonun duyurulmayan ve yetenekli parçalarıdır. Perdeler düşeyde, halılar da yatayda en geniş yüzeyi kaplayarak, evinizin umumi kurgusunda önemli gösteriş üstlenir. Konuşma halıları, evinize renk ve hararetlilık katmanın yanı saf zemindeki sesleri bile emerler. Konuşma halıları farklı malzemelerden üretilebilirler ve farklı desenlerde olabilirler.

Dolce Vita Halı, halı ve yolluklar, yaşamın her düzında bulundukları yere şık görünen kazanmıştırran eşyalardandır. Dolce Vita halı bu konuda kaliteli ürünleri ile kullanıcıların her mevsim beğenisini kazanır. Dolcevita halı markası desenlerinde ve kalitelerinde bilindik halı modellerini ve tarzlarını unutturacak farklı hayaller ve ortamlar hülya etmeniz ve bu ortamları tasarlarken kilit gösteriş üstlenecek ürünler hazırlamaktadır.