İstanbul Otomatik Kepenk, Elektrik Tesisatı ve Endüstri Tipi Soğutma Sistemleri Bakım Noktalarımız
İstanbul’ un tüm ilçelerine firmamız 15 seneı aşkındır deneyimli mensubu ve kaliteli hizmeti ile siz giranbaha müşterilerimize ihtimam vermektedir. Serlıca İstanbul avrupa ve küçük asya yakasın da ihtimam verdiğimiz noktalar; Arnavutköy, Orionlar, Bağcılar, Bahçelievler, Denetlemerköy, Serakkent, Bayrampaşa, Ilkokuliktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Kebirçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngharabelik, Kâğıthane, Değersizçekmece, Zerrinyer, Silivri, Sultangazi, Şdavranışli, Zeytinburnu, Adalar, Atakent, Beykoz, Çaşöy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzlak, Ümraniye ve Üsküev’ dır.

Kepenk Hizmetin bile özen Edilmesi Gerekenler
İşletmenizin verdiği ihtimam ve davranışletmenizin dokumasına göre kepenk türleri bileğdavranışmektedir. Verilecek olan ayyaşif hizmetin bile saç kepenk, galvaniz kepenk, alüminyum kepenk vb. kolün bile lider bilirkişi ekibimiz size en munis ve ülkü olan kepenk sistemini sunacaktır.

Elektrik Tesisatı Hizmetin bile özen Edilmesi Gerekenler
Antipatik havalarda bulunan ısıtma sistemlerinden yeteri derece ısınamadığımız durumlar da elektrikli aletler imda da yetişir. Yeni yol teknolojilere sahip elektrikli aletler ya da turfa tip elektrikli aletler, klima vb. ısıtıcılar devreye girer. Ancak bu cihazların bütünü elektrik enerjisi ile çalıştığı karınin elektrik donanımın da aşırı doldurma meydana gelir. Eviniz bile ya da iş yeriniz bile bulunan bulunan elektrik donanımı turfa, kifayetsiz veya ölçünlü dışı kalıyorsa bu büyük bir risk manaına gelmektedir. Olası bir elektrik kaçağı ya da aşırı yüklenme yüzünden âşık çıkararak güç ve esrar yitirilmesine sebebiyet verebilir. Bu kabilinden sebeplerden ötürü turfa, kifayetsiz ve standartların haricinde döşenmiş elektrik tesisatlarınızı mutlaka standartlara munis olarak tekrar döşetmelisiniz. Firmamız elektrik donanımı döşeme, tecdit, hizmetı ve tamiratın da deneyimli mensubu ile ihtimam vermektedir.

Endüstri Tipi Soğutma Sistemleri Hizmetin bile özen Edilmesi Gerekenler
Pastahane, börekçi, kasap, market, restaurant, büfeler ve morg buzdolabı-dip dondurucu-soğutucu alırken yani ticari yalnızçla kullanılacak ticari dolab alırken uyanıklık edilmesi müstelzim en önemli öge buzdolabın da kullanılan motorun beygir gücüdür. Örneğin bir beygir gücünde motor takılması müstelzim büvarlıklıkteki bir dolaba eksik beygir gücünde motor tutturulmuşrsa dolabın başarımı düşer (uzun sürede soğutur), ürünlerin hem lezzetini hem yapısını bozar, elektrik sarfiyatını çoğşeşr. Bu nedenle uran dolapları alırken ilk uyanıklık edilecek konu beygir gücüdür. Buzdolabı alırken uyanıklık edilmesi müstelzim bir diğer nöbetçi ise dolabın izolasyonunun ne derecede kaliteli dokumaldığıdır. Zira kalitesiz yalıtım malzemesi kullanılan bir dolabı motoru, soğutma kapasitesine tam olarak dayanmak karınin haddinden fazla çalışır ve motor yanmasına varan arızalara reçete açar. Gine buzdolabı alırken ögönen vermeniz müstelzim bir diğer nöbetçi ise ticari buzdolabı termostatının sayısal olup olmadığıdır. Çünkü sayısal termostatlar motorun yıpranmasını engeller ve motorun fazla ısınması kaynaklı arızaları az daha sıfıra indirir. Dolabın ısısını kaybetmesini engeller. Dijital termostatı olmayan yani manuel termostatlı buzdolapları hasetmüzün teknolojisinin arkasında kalıktır. Firmamızla iletişime geçerek sizin tasarrufıza en munis soğutma sisteminin hangisi olacağına karar verebilirsiniz.

Otomatik Kepenk Nedir?
Otomatik kepenk sistemlerimiz çalışma prensibi olarak sarmal sistemler ve üretim malzemesi olarak da alüminyum doğrama dolgulu veya çelik kepenk sistemleri olarak çeşitleme göstermektedir. Umumi olarak kullanılan sistemleri alüminyum kepenk sistemleri olup henüz ufak tefek ve bozulmamış olması maksut yerlerde bile çelik kepenk sistemleri uygulanabilir. Sarmal tip kepenk sistemleri uzaktan kumanda ile denetleme edilebilen, üstte ki sarma haznesin bile bulunan otomatik kepenk motoru ile dönme davranışlemi gerçekleştirerek çalışan ve bu muamele esnasında gelecek veya sonuç sarma davranışlemleri yaparak kepengi açan veya kapatan sistemlerdir. Otomatik kepenk sistemleri ev bark ve daire kullanımların da pencere yama davranışlemlerin bile bile kullanılmaktadır. Bu şekilde kullanımlar da otomatik panjur sistemleri olarak adlandırılır. Monoblok panjur ve hariçtan eğreti panjur sistemleri olarak çeşitleme gösterir.

otomatik kepenk