MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine yol kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve ayrışık dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı külliyen huzurlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabil bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta özen veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabil uygulama marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

üste genel ağ sitesi üzerinden ilgili bölümleri görüşme ederek ücretsiz şekilde özen alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya kabil bir çok kıtada uygulama üzerinden neşriyat karşılayıcı uygulama muhtıra yüzlerce zaman dinlenerek belde cebinünde İslamiyet’in daha hızlı tanılamanmasına vasıtalık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla strüktürlarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde yurt dışında yaşayan yaklaşan arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

üste MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilgili videolar yayınlar yaparak yurt dışında bir çok insanoğlunun İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi strüktüryor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey güfte ettiriyor. Eserin bu denli müessir evetğu bilinmiş olduğu midein uygulama ve özge sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut arkasında olmak isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça güfte ettiren uygulama fiilen görülmeye kadir. İnternet sitesi külliyen hareketli uyuma malik ve bir çok yabancı dilde özen verdiği midein sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda genel ağ sitesi devamlı geliştirilmekte ve kullanıma daha yarar bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çallıkışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan selen sanatkârmız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde allıkıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en eksiksiz şekilde oyun edilmeye çallıkışılmaktadır.

Tarih içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce in hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en eksiksiz şekilde faydalanmaktadır. Zaten uygulama marketlerden bakmış olduğunız devran uygulamanın puanının ve indirilme nispetının ne denli erdemli olduğunu görebilirsiniz. Buda eyitmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması yerında fiilen ömre bedel bir iş çıbayanp insanlara en eksiksiz şekilde özen vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur