Taşınabilir ödeme sistemi, müstehlik gruplarının hileışmutaş tahsilatlarını GSM operatörleri sayesinde gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Taşınabilir ödeme hazır para sistemi ile Ödeme eylemek talip eşhas, Ödeme esnasında çökertme telefonu ve şifre bilgilerini girip hileışmutaş işlemlemlerini tamamlayabilir. Taşınabilir ödeme sayesinde bu cirim kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı yazı bakiyesi ise krediden düşüş strüktürlır. Bunun yerı silsile iş yerlerinde yeğleme edilip kullanılan mobil ödeme sistemi, temassız pozlar sayesinde de gerçekleştirilebilir. Bu işlemlemde mobil temassız ödeme ve NFC özelliği sarih mevcut kredi kartları ara buluculığı sayesinde evet.

Taşınabilir Ödeme Sistemi sayesinde Satışlarda Peşış Yakalama
E-kâr ile genel ağ üzerinden ürün satışı gerçekleştiren işletme yerlerinin ürünleri belli bir oranda kişilere hitap eder. İşletme yerlerinin amaç kitlelerinden mevcut müstehlik gruplarının hileışmutaş hileışhunrizklarının her biri birbirinden ayrıdır. Bazı müstehlik gruplarının kredi ve banka ekeı yöntemi ile hileışmutaş yapmayı yeğleme ederken kredi ekeı ve banka ekeı bulunmayan eşhas ise umumi olarak kapıda ödeme, havale/ EFT veya mobil ödeme bozdurma yöntemi gibi seçenekleri yeğleme ederek hileışmutaş yamayı yeğleme eder.

Taşınabilir ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya kafaladığından itibaren bu sistemi kullanan çok ziyade nefer ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki salon yerlerinde Taşınabilir temassız ödeme yöntemini yeğleme ederken kimisı da e-kâr sitelerinde bu tür ödeme yöntemini içmek gerek. Yani kısaca bahsetmek gerekirse mobil ödeme sistemi alan alan e- kâr firma bölgeleri ulaştığı amaç kitleye bir yeni küme daha eklemeyi başarmıştır. Bu da işletme yerlerinin beylarında geriış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- kâr sitenizde mobil ödeme bozumu sistemine alan vererek, amaç kitlenizde mevcut kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve beylarınızda daha çok geriış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma